Gwiazdy
„Forever and a Night” - najnowszy singiel Viki Gabor!

Po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019, zdobyciu ponad 70 milionów streamów i wyświetleń oraz otrzymania podwójnej platyny za singiel „Superhero” oraz platyny za singiel „Ramię w ramię”, Viki powraca z nowym, anglojęzycznym singlem – „Forever and a Night”.

Od kilku dni w mediach społecznościowych artystki aż huczy od informacji. Nie dość, że jej Instagrama śledzi już 500 000 osób, to w dodatku Viki zapowiedziała swój najnowszy utwór! Po niezwykle pozytywnym przyjęciu singli „Superhero” i „Getaway”, Viki przygotowała kolejny anglojęzyczny singiel pt. „Forever and a Night”, napisany m.in. przez Cutfather (Katy Perry, Dagny, R3HAB) oraz Lawrie Martin (Don Diablo, Zayn, Zak Abel).

Premiera utworu w serwisach cyfrowych już 3 lipca o północy. Już teraz można dodać najnowszy utwór Viki do swojej biblioteki Spotify i Apple Music, by nie zapomnieć i w chwili premiery utworu mieć go od razu pod ręką. Wystarczy zapisać się do pre-save pod linkiem tutaj

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)Cze 30, 2020 o 10:37 PDT

Do utworu przygotowany został także teledysk, którego premiera również odbędzie się 3 lipca, o godzinie 12:00 na kanale YouTube Viki.

To nie koniec niespodzianek! Wiemy, że odbędzie się również specjalnie przygotowane Listening Party – szczegółów szukajcie na kanałach społecznościowych artystki.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!