Muzyka
Każdy zna już hit „In My Bones”. Teraz Ray Dalton prezentuje swój nowy singiel!

Czy „Good Times Hard Times” ma szanse stać się kolejnym wakacyjnym hitem? – Radość z życia, to ta najważniejsza. Ciesz się z tego kim jesteś w głębi swojego serca i powtarzaj to każdego dnia. Kocham Was, Ray – mówi artysta o swoim o utworze.

Muzyka Raya Daltona to jedna z najlepszych rzeczy, które przydarzyły nam się w ostatnim półroczu. Mimo ciężkich chwil, które dotykają każdego z nas, jego piosenki dodawały nam skrzydeł. Fani mogą kojarzyć początki jego muzycznej drogi jeszcze z singla „Can’t Hold Us” z Macklemorem. To dzięki niemu Ray wygrał MTV Video Music Awards. wylądował na 1 miejscu listy Billboard Hot 100 i został nominowany do nagrody GRAMMY. Sam artysta wspominał, że jego udane początku wbrew pozorom sprawiły mu sporo trudności. - Czułem, że cokolwiek bym nie zrobił, nie stworzę hitu, który może dorównać „Can’t Hold Us”. To jest głupie i nie ma sensu. Dziś udało mi się pokochać siebie dużo bardziej. Znalazłem w życiu równowagę. Zacząłem postrzegać moją drogę podobnie jak sportowcy. Siostry Williams mają świetne wyniki i mają doskonały zespół, który pomaga im być najlepszymi. Mi też udało się otoczyć się wspaniałymi ludźmi, nie tylko prawnikami i menadżerami, ale też rodziną i przyjaciółmi – mówi o swojej przemianie Ray Dalton.

 W ostatnich miesiącach każdy poznał go jeszcze lepiej dzięki kawałkowi „In My Bones”. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się w ścisłej czołówce najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych i zameldował się w Top 10 najczęściej sprawdzanych utworów w Shazamie oraz top100 najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify w Polsce. Fani mieli okazje zobaczyć go w polskim programie śniadaniowym, a także usłyszeć rozmowy z artystą i mini koncerty dla Radia Eska. Powstała także specjalna wersja utworu, na której można usłyszeć Malika Montanę!

 Teraz twórca „In My Bones” prezentuje kolejny utwór, który bez wątpienia stanie wakacyjnym hitem. „Good Times Hard Times” opowiada o dobry i ciężkich czasach w naszym życiu. O tym, że każda relacja ma swoje wzloty i upadki, jednak można z nich wyciągnąć jeden morał. – Radość z życia, to ta najważniejsza. Ciesz się z tego kim jesteś w głębi swojego serca i powtarzaj to każdego dnia. Kocham Was, Ray – mówi Ray Dalton o utworze.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!