Muzyka
Beyoncé zapowiada wizualny album „Black Is King”. Premiera 31 lipca w Disney +

Film został napisany i wyprodukowany przez samą artystkę. - Ta kompozycja będzie nową odsłoną lekcji, które przekazał „Król Lew”. Ma pomóc młodym królom i królowym w poszukiwaniach swojej korony - zdradza Beyoncé.

Beyoncé zaprezentowała fanom teaser wizualnego albumu „Black Is King”, który zostanie opublikowany już 31 lipca w Disney+. Film został napisany i wyprodukowany przez samą artystkę. - Ta kompozycja będzie nową odsłoną lekcji, które przekazywał nam „Król Lew”. Ma pomóc młodym królom i królowym w poszukiwaniach swojej korony - zdradza Beyoncé.

Ekipa, która pracowała nad projektem przez cały ostatni rok reprezentuje sobą różnorodność i przywiązanie. Historyczne wędrówki czarnych rodzin stają się uhonorowane przez opowieść o podróżach młodego króla, w której uczy się o zdradzie, miłości i samoświadomości. Jego przodkowie pomagają mu spełnić przeznaczenie, a lekcje przekazane przez ojca oraz wsparcie jego ukochanej pomagają mu w zdobyciu cnót potrzebnych do odzyskania tronu i domu. Te ponadczasowe lekcje odnajdują dzisiaj swoje odbicie w głosie czarnego społeczeństwa, które odzyskało swoją siłę. „Black Is King” to afirmacja wielkiego celu zawierająca piękne wizualizacje, które celebrują czarną kulturę i wytrwałość. Film podkreśla piękno, tradycje i sukces.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)Cze 28, 2020 o 8:06 PDT

Produkcja bazuje na muzyce z płyty „The Lion King: The Gift”. Pojawiają się w niej artyści, których mogliśmy usłyszeć na tym albumie, a także specjalni goście. „Black Is King” to celebracja wspomnień o doświadczeniach czarnej społeczności. Wideo do „My Power”, „Mood 4 Eva” i „Brown Skin Girl” są w pełni uduchowione i pełne gracji. Ten film to opowieść o odbudowie teraźniejszości. O spotkaniu kultur i międzypokoleniowych przekonaniach. Opowieść o tym, że najbardziej złamani ludzie mają niesamowity dar i cel naprawiania przyszłości.

Beyoncé  zaprezentowała ostatnio utwór „BLACK PARADE”, który można usłyszeć tutaj: https://smp.lnk.to/BLACKPARADE

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!