Gwiazdy
Natalia Szroeder na live czacie Polsatu: Początki nie były łatwe!

Znana piosenkarka i uczestniczka programów Polsatu była gościem Krzysztofa Ibisza. Na jakie pytania odpowiadała gwiazda?

Na początku rozmowy Krzysztof Ibisz zauważył, że ma przyjemność towarzyszyć artystce w ważnych scenicznych momentach. - Prowadziliśmy festiwal w Sopocie, byliśmy razem na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, a kiedy debiutowałaś w roli prowadzącej „The Four. Bitwa o sławę”, ja z kulis robiłem relację na Instagramie. No bardzo mi jest miło - powiedział Krzysztof Ibisz. - To ja się cieszę, bo gdy miałam tę przyjemność prowadzenia koncertu, zresztą rozmawialiśmy chwilę na backstage'u, ja totalnie czuję się w tym dobrze, dlatego że wprowadziłeś mnie w to ty. I też nie raz ci to mówiłam - i to nie jest sztuczne słodzenie - ja bardzo podziwiam twoje podejście do pracy, twój profesjonalizm i przyznam szczerze, że to była dla mnie duża inspiracja - odpowiedziała.

Piosenkarka po udziale w 4. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, wydała w 2016 roku debiutancką płytę „NATinterpretacje”. Nie mogło zabraknąć więc pytania o nowy album. - Każdą wolną chwilę spędzam w studio. Ciągle robię nowe rzeczy. Wielokrotnie miałam taką sytuację, ze utwory, które zrobiłam trzy czy cztery miesiące temu i miały być „pewniakami” na płytę wyleciały, bo stwierdziłam, że jednak to nie jest to. Wydałam płytę cztery lata temu i od tamtej pory pracuje nad nową. To jest długi i mozolny proces, ja się przez ten czas bardzo zmieniłam i cały czas się zmieniam, więc daję sobie ten czas. Ale robię wszystko, żeby to się udało - stwierdziła.

Natalia Szroeder w trakcie rozmowy zadeklarowała, kiedy można się spodziewać jej nowego albumu, a także opowiedziała o początkach swojej kariery, w tym ile zarobiła za swój pierwszy koncert.

Zobacz cały zapis czatu:

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!