Muzyka
Viki Gabor z nowym klipem „Getaway”

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, której singiel „Superhero” pokrył się podwójną platyną, zaprezentowała nowy teledysk. Zrealizowano go w Los Angeles.

Teledysk do singla powstał w lutym w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi. Klip zrealizowany został we współpracy z marką Puma w ramach kampanii Puma Talents, czyli projektu wspierającego młodych artystów muzycznych, którzy nie boją się iść pod prąd i nie oglądają się za siebie.

Za reżyserię obrazka odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński – tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

- Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń! - skomentowała Viki Gabor.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!