Moda
Magda Jagnicka specjalnie dla IPLA.TV i POSZKOLE.PL opowiada o pracy stylistki i pasji

Nie ma rzeczy niemożliwych - stylistka jest dowodem, że jeśli mocno się czegoś chce, marzenia się spełniają. Co ja motywuje do działania? Kto jest jej największym wsparciem? Z czego czerpie największą radość? Sprawdźcie!

Magda Jagnicka stylizuje nagrania reklamowe, plany zdjęciowe, pokazy mody oraz sportowców, gwiazdy i prywatne klientki. Swoją karierę zaczęła w już liceum, chociaż jak wspomina, zupełnie nie wiedziała od czego zacząć, jednak była przekonana że musi działać! 

Oglądaj w IPLA.TV: Magda Jagnicka opowiada jak zaczęła swoją przygodę z modą

Mimo że jest młoda ma na swoim koncie wiele sukcesów. Za swoje największe osiągnięcie uważa współpracę z magazynem Vogue, gdyż jak mówi - Jest to biblia mody znana na całym świecie. 

Oglądaj w IPLA.TV: Magda Jagnicka opowiada o swoich największych osiągnięciach

Magda wykorzystuje każdą szansę jaką dostaje od świata mody. Jest to branża, gdzie docenia się ludzi wszechstronnych, aktywnych i utalentowanych, dlatego postanowiła, że oprócz wykonywania swojej pracy, zrobi coś dla siebie - zaczęła uprawiać sport, by rozładować stres. Nie spodziewała się, że aktywne spędzanie czasu przerodzi się w wielki projekt. Przygoda  ze boksem zaczęła się w 2016 roku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Magda Jagnicka (@magdajagnicka)Lis 27, 2019 o 11:56 PST

Oglądaj w IPLA.TV: Magda Jagnicka opowiada o pracy stylistki

Magda jest założycielką warsztatów Boxing Girls. Zaraziła pasją do box'u tysiące kobiet. To niesamowite z jaką łatwością można osiągać cele, jeśli tylko ma się siłę i determinację - Magda jest tego dowodem! Gdy jednak pytamy, co jest dla niej w życiu najważniejsze bez wahania odpowiada, że jest to...

Oglądaj w IPLA.TV: Magda Jagnicka opowiada o planach na przyszłość

Jej energia sprawia, że jest inspiracją dla wielu młodych dziewczyn. Jest osobą, która jak magnes przyciąga fajne projekty i dobrych ludzi. Czym jeszcze zaskoczy? Zapewne przekonamy się o tym niebawem. 

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!