Muzyka
Jan Stosur: W lutym szykuję coś wielkiego

Wschodzący wokalista na polskiej scenie w rozmowie z POSZKOLE.PL o tym, co zapamięta z 2019 roku oraz jakie ma plany na najbliższe tygodnie. Jan Stosur promuje obecnie utwór „Być bliżej”. Przeczytajcie, co powiedział o najnowszej piosence i klipie!

- Nagrałeś piosenkę „Być bliżej”, która pojawiła się ostatnio na Twoim kanale YouTube. Opowiedz o tym, jak powstał ten numer?
- Utwór „Bliżej być” powstał tak ogólnie po nagraniu wersji próbnej w domu na pianinie i stwierdziłem, że trzeba go pokazać światu.

- Do piosenki powstał także minimalistyczny czarno-biały teledysk. Skąd pomysł na taką wizualizację?
- Pomysł na czarno-biały teledysk powstał dlatego, gdyż słuchając tego utworu, chciałem zrobić taki profil uniwersalny. Aby żaden szczegół się nie wyróżniał. Nagrania odbyły się w sądeckim ratuszu, a ja gram na jednym z najlepszych fortepianiów marki Steinway.

- Czy masz postanowienia noworoczne? Jeśli tak, to jakie?
- Moim postanowieniem noworocznym jest wydanie piosenki innego gatunku. Zdradzę tylko tyle, że będzie to skoczna i chwytliwa piosenka.

- Jak być podsumował rok 2019? Jaki to był czas zawodowo dla Ciebie? Czego się nauczyłeś?
- Rok 2019 był cudownym rokiem, dużo się działo, trasa koncertowa „Tour Nadzieja” oraz pod koniec roku płyta z kolędami. W tamtym roku nauczyłem się przede wszystkim cierpliwości do wszystkiego, aby osiągać duży cel małymi kroczkami.

- Czego możemy się spodziewać po Twojej twórczości w ciągu najbliższych kilku tygodni?
- W ciągu najbliższych kilku tygodni będzie trochę odcinków na moim kanale YouTube, natomiast już w lutym szykuje się coś wielkiego.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jan Stosur (@janstofficial)Paź 6, 2019 o 7:31 PDT

- Kogo słuchałeś w ostatnich tygodniach? Co byś polecił do sprawdzenia naszym czytelnikom?
- W ostatnich tygodniach głównie słuchałem pięknych kolęd, natomiast z muzyki ogólnie to słuchałem Johna Legenda oraz Dawida Kwiatkowskiego. Mogę zdradzić, że chciałbym z nim wystąpić na scenie w duecie i w przyszłości chciałbym to zrealizować. Czytelnikom serdecznie polecam słuchania dużo muzyki relaksacyjnej, ponieważ ona bardzo pozytywnie wpływa na pracę człowieka i po wysłuchaniu takiej muzyki można pracować w pełni energii.

Zdjęcie: Klaudyna Nowak

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!