Internet
Adam Żakiewicz dla POSZKOLE.PL: Podsumowanie 2019 roku

Porozmawialiśmy z młodym chłopakiem o tym jak wspomina zeszły rok oraz jakie ma plany na najbliższe tygodnie. Nad czym pracuje? Jaki ma pomysł na kanał na YouTubie? Czego ostatnio słuchał?

- Nowy rok, nowy ty. Na swoim Instagramie podzieliłeś się swoimi postanowieniami noworocznymi. Wszystkie są dość zrozumiałe i powiązane w jakiś sposób z Twoją działalnością w sieci, ale wyjaśnij mi proszę jedno - czytanie książek na głos? Skąd taki pomysł i jak Ci idzie?
- Pomysł z czytaniem książek na głos wziął się stąd, że koleżanka poleciła mi dużo czytać, by rozwijać umysł. Stwierdziłem, że oprócz umysłu rozwinę również dykcję. Idzie mi średnio, bo czytanie na głos brzmi trochę jak „wiocha”. Dziwnie się czuję, jeszcze jak rodzice wszystkiego słuchają (śmiech).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Adam Żakiewicz (@adamzakiewicz)Sty 4, 2020 o 5:33 PST

- Jakbyś podsumował rok 2019? Z czego jesteś najbardziej dumny?
- Rok 2019 chciałbym podsumować tak, że najlepszą decyzją, jaką podjąłem było niewprowadzenie się do domu TikTokorów. Po prostu nie mój klimat filmów. Jak ja będę zakładał konto na YouTubie, to założę coś, czego jeszcze do tej pory nie było. Coś kontrowersyjnego, co jest sprzeczne trochę z TikTokiem.

- Na TikToku masz ponad milion obserwujących. Skąd czerpiesz pomysły na nowe filmiki?
- Pomysły na nowe odcinki są z głowy, nie nazywałbym ich pomysłami, wymyślam je w czasie nagrywania na spontanie. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Adam Żakiewicz (@adamzakiewicz)Wrz 28, 2019 o 4:00 PDT

- Dlaczego Twoim zdaniem TikTok zdobył taką popularność wśród młodych osób?
- TikTok podobał się młodym ludziom gdyż bardzo łatwo nagrać i wrzucić takie filmiki. 10-letnia dziewczynka na YouTubie nie zrobi tego wszystkiego sama.

- Jakich wykonawców i piosenek słuchałeś ostatnio?
- Słucham kanału G-Gang na YouTubie, praktycznie wszystkich piosenek stamtąd. Dodatkowo podoba mi się utwór „Glanz” Stahl.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!