Gwiazdy
Julia Wieniawa i inne gwiazdy w spotach Fundacji Polsat

Od 7 stycznia widzowie kanałów Grupy Polsat mogą oglądać spoty, w których Piotr Fronczewski, Julia Wieniawa oraz Michał Szpak dziękują darczyńcom za dotychczasowe wsparcie oraz zachęcają do dalszej pomocy podopiecznym Fundacji Polsat. Za produkcję spotów odpowiedzialna była Telewizja Polsat.

- Chciałbym opowiedzieć Wam historię. Historia, która nie zaczyna się jak w bajce… – tymi słowami Piotr Fronczewski rozpoczyna filmy, których celem jest podziękowanie widzom oraz pokazanie jak wiele można zdziałać dzięki okazanemu wsparciu. - Bo to dzięki Tobie Fundacji Polsat udało się pomóc dzieciom takim jak: Gaja, Bartek i Antek. Pamiętajmy, że na naszą pomoc wciąż czeka wiele dzieci - słyszymy dalej.

To minutowa historia opowiedziana głosem znanych osób i dzieci: Bartka chorującego na dziecięce porażenie mózgowe oraz Antka z zespołem Aperta, którzy otrzymują pomoc od Fundacji Polsat, możliwą między innymi dzięki widzom Telewizji Polsat. W spocie możemy zobaczyć również jedną z pierwszych podopiecznych – 22-letnią Gaję, która dzięki wsparciu Fundacji może funkcjonować normalnie wraz z rówieśnikami, studiując prawo międzynarodowe i realizując swoje pasje.

Pomysłodawcą i reżyserem jest Armin Kurasz, a producentem wykonawczym - Bogna Drzyżdżyk. Nadzór merytoryczny sprawowała Katarzyna Wajda, Zastępca Dyrektora ds. programowych Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 35 610 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 218 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 237 780 433, 77 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl.

  

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!