Filmy
Billie Eilish nagra piosenkę do nowego Bonda

Tytuł „Nie czas umierać” („No Time to Die”) trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020. Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która zaśpiewa utwór przewodni do filmu o agencie 007.

18-letnia wokalistka napisała utwór wspólnie z bratem Finneasem. Producenci „Nie czas umierać”, Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli, w oficjalnym oświadczeniu napisali: – Utwór został wspaniale dopasowany do emocjonalnej historii, którą chcemy przekazać w filmie.

Eilish skomentowała natomiast: – To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku.

– Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas – mówi Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu „Nie czas umierać”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)Sty 14, 2020 o 8:00 PST

W „Nie czas umierać” James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jednak  jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!