Gwiazdy
Michał Szpak: Jestem dumny z Ewy!

Najmłodsza siostra znanego piosenkarza idzie w jego ślady. 4 stycznia do sieci trafił jej debiutancki singiel „Ciche przebiegłe". Brat jest zachwycony i chwali się jej osiągnięciami na social mediach.

Ewa kilkukrotnie występowała ze swoim bratem na scenie. Wzięła udział w jego trasie koncertowej The Moon Tour. Tym samym nastolatka udowodniła, że może pochwalić się nie tylko urodą, ale też pięknym głosem i determinacją.

W rodzinie Szpaków nie brakuje talentów muzycznych. Najstarsza z rodzeństwa, Marlena, jest śpiewaczką operową. Łatwo było się domyślić, że Ewa pójdzie w ślady znanego brata i siostry i również zostanie piosenkarką. 4 stycznia do sieci trafił jej debiutancki singiel, czym pochwalił się w mediach społecznościowych dumny Michał. Opublikował link do utworu „Ciche przebiegłe”.

Następnie artysta zamieścił na swoim profilu post, gdzie chwalił siostrę: - Ewciu, tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej - napisał.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham Cię ❤️❤️❤️ #loveforever #wyglądamjakkurczak #aleobokmnieteżjestkurczak #dwakurczaki

Post udostępniony przez Ewa Ewiszel Szpak (@ewa_szpak) Lip 22, 2019 o 2:31 PDT

Ale nie tylko Michał jest zachwycony singlem Ewy, jej fani również zamieszczają pozytywne opinie:
„Omg, świetne! Talent po bracie!”
„Mam z Tobą tak, jak z Michałem. Im częściej słucham, tym bardziej mi się podoba. Fajna piosenka, czekam na więcej.”

A wy co myślicie o piosence Ewy?

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!