Gwiazdy
Najlepszy „Plan awaryjny” w Opolu!

Lanberry ze swoim najnowszym singlem „Plan awaryjny” wystąpiła w koncercie Premiery 57. KFPP w Opolu i zdobyła główną nagrodę Jury konkursu, pokonując nie lada konkurencję.

W tym roku kapituła, w skład której weszli m.in. Natalia Kukulska, Ryszard Rynkowski, Halina Frąckowiak i inne wielkie osobowości polskiej estrady, doceniła żywiołową i pozytywną piosenkę Lanberry.

Singiel „Plan awaryjny” ukazał się w lipcu 2020. Artystka tak opowiadała o piosence przy premierze:

- „Plan awaryjny” niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: „Zew” oraz „Tracę”. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. „Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas” – opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej - mówi artystka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)Wrz 3, 2020 o 2:36 PDT

Za tekst odpowiada, jak zawsze, sama artystka, ale tym razem zaprosiła do współpracy Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu – Kuba Krupski. Do produkcji „Planu awaryjnego” wokalistka doprosiła jeszcze sprawdzony duet producencki Dominic Buczkowski i Patryk Kumór. Energetyczne, słoneczne dźwięki i melodyjna linia „Planu awaryjnego” z miejsca urzekły słuchaczy.

Teledysk do „Planu awaryjnego” został przygotowany w filmowej konwencji utrzymanej w klimacie retro. W klipie Lanberry, bawiąc się formą, z przymrużeniem oka opowiada wakacyjną przygodę. Słońce, wiatr we włosach i wakacyjny romans z… nieznajomym. Lato trwa dłużej dzięki piosence!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)Wrz 7, 2020 o 6:37 PDT

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!