Muzyka
Carla Fernandres w specjalnym wywiadzie dla POSZKOLE.PL

Młoda wokalistka opowiada, skąd czerpie inspiracje do tworzenia nowych singli oraz jak wyglądała współpraca z amerykańskim piosenkarzem Mattem Hunterem. Jesteście ciekawi?

- Właśnie ukazał się twój najnowszy singiel „Entera”. Jaki jest charakter tego utworu? Czym się wyróżnia?
- Utwór wyróżnia się klimatem! Jest bardzo optymistyczny i taneczny - idealny na lato. A oprócz klimatu wyróżnia się super kolaboracją! Udało mi się do utworu zaprosić artystę ze Stanów Zjednoczonych - Matta Huntera, który sprawił, że utwór stał się jeszcze bardziej wyjątkowy (uśmiech).

- Czy jesteś zadowolona z efektu końcowego?
- Bardzo! Jesteśmy niesamowicie dumni z tego utworu. Uważam, że Matt Hunter, artysta który dograł się do piosenki, uzupełnił ją, dodał swoją wyjątkowa cegiełkę i teraz jest kompletna.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CARLA FERNANDES (@c_frn)Lip 7, 2020 o 6:02 PDT

- Co było inspiracja do jego stworzenia?
- Utwór jest o cudownej letniej miłości, stąd też pomysł na taką datę premiery. Opowiada o tym, jak bardzo chcemy z kimś być, mieć kogoś przy sobie i przeżywać z nim cudowne chwile.

- Czemu według ciebie jest wyjątkowy?
- Jest wyjątkowy, ponieważ cudownie się przy nim pracowało. Dobrze się bawiliśmy mimo tego, że na odległość i uważam, że udało nam się to oddać w utworze!

- Jakie masz kolejne marzenia muzyczne?
- Cały czas planuje zaskakiwać moich odbiorców czymś nowym! Będą się pojawiały kolejne single, fajne projekty muzyczne! Moim marzeniem muzycznym jest ciągłe poszerzanie grona słuchaczy, do których trafia moja muzyka!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CARLA FERNANDES (@c_frn)Sie 10, 2020 o 6:03 PDT

- Czy single zwiastują wydanie płyty?
- Tak, płyta się pojawi. Na ten moment nie ustalamy konkretnych terminów, ale pracujemy nad nią ciężko i cały czas dostarczamy nowe utworu, które potencjalnie się na niej znajdą. Marzę o tym, aby mój krążek był spójny i oddawał moje emocje, przeżycia.

- Jeśli nie płyta to na co w niedalekiej przyszłości mogą liczyć twoi fani?
- Tak jak wspominałam, płyta będzie, ale na ten moment szykujemy wiele fajnych numerów, które mam nadzieję przypadną do gustu słuchaczom! Dopiero się rozkręcamy!

Rozmawiała Paula Brzezińska

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!