Gwiazdy
Ewelina Ruckgaber opowiada, jak wygląda jej powrót do normalności po okresie pandemii

Aktorka znana m.in. z serialu Telewizji POLSAT „Gliniarze” w specjalnym wywiadzie dla POSZKOLE.PL. Co było dla niej najtrudniejsze w okresie pandemii? Czego najbardziej brakowało jej w tamtym czasie, i czy cieszy się z powrotu na plan?

- Czy można powiedzieć, że wróciłaś już do normalności po okresie pandemii?
- Można tak powiedzieć. Odkąd obostrzenia zostały zniesione, mogłam w końcu, po trzech miesiącach wrócić na siłownie, baseny i aktywnie spędzać czas. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ przez okres kwarantanny schudłam 6 kg i nie chciałabym zaprzepaścić swojego rezultatu i formy (uśmiech). Aktywność fizyczna powoduje, że czuję, jak wszystko powoli wraca do normy. Ale sprawiła to też wizyta u fryzjera (śmiech).

- Czego najbardziej ci brakowało w trakcie kwarantanny?
- Izolacja bardzo mnie męczyła, przede wszystkim psychicznie. Marzyłam, żeby wrócić do pracy, znajomych, rodziny… bo to właśnie ich brakowało mi najbardziej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)Cze 28, 2020 o 9:55 PDT

- Jak radziłaś sobie w tamtym czasie?
- Kiedy było można, chodziłam z moim chłopakiem, Łukaszem, na długie spacery po Warszawie. Bardzo doceniłam aktywność fizyczną, która teraz towarzyszy mi na co dzień. I w ogóle inaczej patrzę na podróżowanie po Polsce... Już planujemy wyjazd i nie mogę się go doczekać!

- Jak kontaktowałaś się z fanami?
- Po pierwsze live’y. Niestety, w pewnym momencie nie mogłam ich realizować z taką częstotliwością jak na początku, ale powiedziałam o tym otwarcie moim fanom i zrozumieli i nie naciskali, abym nagrywała relacje w brew sobie. Nadal wrzucam dużo zdjęć na Instagrama. Dużo dzieje się też na moim TikTok'u, a fani są tym faktem zachwyceni i komentują, że ich dzień dzięki mojemu wideo staje się lepszy, co mnie bardzo cieszy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)Cze 7, 2020 o 9:53 PDT

- Będziesz kontynuować swoje działania w social mediach?
- Zdecydowanie tak! Live’y i TikToki na pewno będą, bo to zupełnie inna forma kontaktu – ciekawa, która daje mi dużo pozytywnej energii. A Instagrama prowadzę stale i nieprzerwanie już od długiego czasu (uśmiech).

- Czy powrót na plan, po tak długim okresie izolacji był jeszcze bardziej wyjątkowy?
- Na plan wracamy w połowie lipca. Nie mogę doczekać się spotkania z aktorami i całą ekipą. Powrót do nagrań to będzie moment, kiedy naprawdę poczuję, że wszystko jest jak dawniej. Bardzo bym chciała, żeby nic nie przeszkodziło nam w rozpoczęciu pracy na planie „Gliniarzy”.

- Czy kwarantanna miała wpływ na scenariusz?
- Tego nie wiem, sama jestem ciekawa (śmiech)!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!