Gwiazdy
Karolina Gilon prowadzącą drugiej edycji „Ninja Warrior Polska”

Jak modelka sprawdzi się w zupełnie nowej dla siebie roli? Czy widzowie polubią ją tak bardzo, jak pierwszą prowadzącą? Drugi sezon „Ninja Warrior Polska” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Karolina Gilon już niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, a występy przed kamerą to jej żywioł. Teraz ma okazję sprawdzić się w programie, w którym nie wystarczy siła mięśni. „Ninja Warior Polska” to prawdziwy test wytrzymałości i odwagi! - Powiem wprost i bardzo w moim stylu - jaram się na maksa! - komentuje influencerka.

- Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? - dodaje z uśmiechem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hello !!! Jak już wiecie-tej jesieni wracamy na antenę @polsatofficial z programem @loveislandwyspamilosci ☀️ !! Ruszyły castingi.. kogo szukamy ? Przede wszystkim singielek i singli, którzy chcą przeżyć fantastyczna przygodę :) być może poznać swoją druga połówkę !! A przy okazji zacząć rozwijać karierę jak uczestnicy pierwszej edycji naszego programu ! Nie szukamy ideałów !! Szukamy ludzi z charyzma i energia która rozsadzi nasza piękna wille! Nie liczymy cm w talii ani obwodów bicka :) każdy jest wyjątkowy dlatego każdy może się zgłosić do Love Island ❤️ oznaczajcie tu swoich znajomych, którzy powinni wziąć udział w programie ! wysyłajcie zgłoszenia na naszej stronie albo na insta @loveislandwyspamilosci !!! Czekamy !!! ❤️ #loveisland

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial) Cze 26, 2020 o 2:31 PDT

„Ninja Warrior Polska” to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska” tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!