Gwiazdy
To hit TikToka, Spotify i YouTube. Co osiągnęło „Party Girl”?

- Nie używam typowego flow oraz nie staram się powtórzyć patentów z poprzednich numerów. Tworzę rzeczy, które dobrze brzmią i jestem zawsze dumny z moich wersów - zdradza StaySolidRocky zapytany o proces twórczy. Czy jest to właściwy przepis na sukces?

StaySolidRocky to nowa wschodząca gwiazda rapu. Jego singiel „Party Girl” ma na ten moment ponad 90 milionów odtworzeń w Spotify, co pozwoliło mu trafić na listę 25 najczęściej odtwarzanych globalnie utworów tej platformy. W TikToku powstało ponad 7,5 miliona filmów z wykorzystujących ten kawałek. Artysta przez długi czas zbierał fundusze na swój pierwszy teledysk, który okazał się dobrą inwestycją. Wypuszczona w święta Bożego Narodzenia 2019 roku piosenka, przekroczyła już barierę 24 milionów wyświetleń. Utwór zadebiutował na liście Billboard Top 100, a dziś jest już na 27 miejscu.

 

Artysta jest gotowy do wypuszczania kolejnych kawałków, ale jak sam zaznacza „Za ilością, będzie też szła jakość”. Raper spędził kwarantannę tworząc nowe kawałki, a jego styl jest bardzo dynamiczny i nieprzewidywalny. „Kiedy włączam nowy beat, on staje się moim beatem. Mogę powiedzieć wszystko co leży mi na sercu, użyć takiej melodii jakiej chce i mam dokładnie takie flow, jakie mi się podoba. Tak jak artysta – mogę malować po nim jak po płótnie. To będzie ciągle moja kreacja. Z czystej idei powstaje rzeczywistość” – mówi o swojej pracy twórczej StaySolidRocky.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!