Gwiazdy
Rasmentalism nagrywa z schafterem i Pezetem nowy kawałek „Góra dół góra dół”

Kolejny singiel promujący album „GENIUSZ” ma swoją premierę. Czy tak jak w życiu muzyków, u Was też czasem „bywa różnie”? Posłuchajcie o czym rapują artyści!

Z powodu pandemii koronawirusa, izolacji i globalnego zatrzymania czasu, preorder albumu „GENIUSZ” wskoczył na podium kategorii „Najdłuższe preordery na rynku muzycznym” ale wydaje się, że już nic nas nie zatrzyma. Premiera płyty zaplanowana jest na 19 czerwca, a my prezentujemy Wam kolejny singiel. Tym razem z gościnnym udziałem dwóch wyjątkowych raperów, z dwóch odległych biegunów wiekowych - najmłodsze pokolenie oraz jeden z weteranów czyli schafter i Pezet.

Góra dół góra dół” jest numerem o tym, że bywa różnie. Z dziewczynami i z nami. Z tym co siedzi w naszych głowach też. Mimo to, z trzech - wydawałoby się - innych pokoleniowo perspektyw, udało nam się znaleźć wspólny mianownik. Totalnie ponad skalą naszych oczekiwań. Pezet i schafter w jednym numerze na naszej płycie, „wszystko dobrze” - komentuje duet Rasmentalism.

Kolejne wypuszczane przez nas single nie przez przypadek są z różnych światów. Bo ta płyta jest trochę o różnych światach, o wyobrażeniach, o przeżyciach realnych i o przeżyciach odczepionych od rzeczywistości. O próbie sprostania jakimś normom, które nie do końca wiadomo czy są spoko. Bo nikt nie wie co jest spoko. Ale wszyscy za tym biegamy i próbujemy być tymi GENIUSZAMI. Zmieścić się w konwencji, ale być ponad średnią. To prawdopodobnie najbardziej dorosły, wnikliwy, szczery, ale przy tym przyswajalny, luźny i lekkostrawny komentarz muzyczny na jaki nas stać w tym momencie. - i z tym komentarzem zostawimy Was na dzisiaj.

Zapraszamy do słuchania muzyki, bo to o nią tutaj chodzi, oraz oczywiście do zamawiania preorderu na rasmentalism.com

 

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!