Gwiazdy
Sanah i jej „Królowa dram” na szczycie list sprzedażowych w Polsce!

Młoda artystka podbija krajowy rynek muzyczny. Jej nowy album prześcignął króla ostatnich miesięcy Quebonafide i jego hitowy album „Romantic Psycho”. Ile płyt sprzedała artystka? Jak długo utrzyma się na szczycie list przebojów?

Po sukcesie z tytułowym singlem, a także megahitem „Szampan”, Sanah otrzymała kolejną pozytywną informację związaną z debiutanckim wydawnictwem!

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ze swoim najnowszym krążkiem „Królowa dram” zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży. To wielkie osiągnięcie , gdyż zdetronizowała Quebonafide i jego hitowy album „Romantic Psycho”. Przez sześć tygodni tytuł najpopularniejszego wydawnictwa w Polsce należał do rapera z Ciechanowa. Teraz album „Królowa dram” rządzi w kraju.

Najnowsze notowanie OLiS nie ujawnia jeszcze, jaki status otrzymało wydawnictwo, dlatego nie wiadomo ile kopii krążka zostało sprzedanych. Album, z którego poza wspomnianym singlem pochodzą także hity: „Siebie Zapytasz”, „Proszę pana”, czy „Melodia” zauważony został nie tylko przez fanów inteligentnej, nieoczywistej muzyki pop, ale przez cały rodzimy rynek muzyczny.

Album „Królowa dram” dostępny jest w formie cyfrowej i fizycznej aż na czterech nośnikach, a w ubiegłym tygodniu wystartowała strona www.sanah.pl ze sklepem, w którym dostępne są oficjalne gadżety artystki.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!