Filmy
#ZOSTAŃWDOMU z POSZKOLE.PL: Filmy i seriale, które musicie zobaczyć!

Co obejrzeć, kiedy jest tak dużo wolnego czasu? Teraz jest idealny moment, aby nadrobić zaległości. Sprawdźcie jakie filmowe i serialowe hity przygotowaliśmy w naszym zestawieniu.

"Dom z papieru 4"
W kwietniu na Netflix pojawiło się kilka głośnych tytułów i wyczekiwanych seriali. Między innymi zapowiadany od miesięcy 4. sezon serialu "Dom z papieru". W tej serii dowiemy się, jak poradzą sobie bohaterowie w sytuacji, która wymknęła się spod kontroli. Czy profesor zrealizuje swój plan, gdy cała ekipa będzie walczyć z przeciwnikami po obu stronach bankowej barykady? Niejedno życie zawiśnie na włosku...

"Mamma Mia! Here We Go Again"
Jest to kontynuacja hitu "Mamma Mia!". Dziesięć lat po premierze przebojowego musicalu ulubieni bohaterowie wielu widzów na całym świecie wracają, by tanecznym krokiem i z uśmiechem na ustach zarażać pozytywną energią oraz bezkompromisowym optymizmem. Nadal więc jest humorystycznie, wzruszająco i podniośle. "Here We Go Again" mieni się wieloma barwami. Musicie zobaczyć!

"Outlander"
To już 5. sezon doskonałego serialu, który od 2016 roku co roku dostaje nominację do nagrody "Złote Globy". W sumie zdobył czterdzieści dwie nominacje w prestiżowych konkursach. Jeśli lubicie seriale kostiumowe, historyczne, których fabuła przenosi Was w odległe czasy - ten serial na pewno się Wam spodoba. Jest czas, żeby zacząć oglądać od pierwszego sezonu. Polecamy!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!