Seriale
Hiszpańskie seriale królują na Netflixie! Platforma odnotowuje rekordy popularności tych produkcji

Streamingowy gigant widzi ogromny potencjał w produkcjach hiszpańskojęzycznych. Po wielkim sukcesie „La casa de papel“ na półwyspie iberyjskim powstaje coraz więcej seriali. Oto kilka z nich, które zdobyły największą popularność i zyskały miliony wielbicieli na całym świecie!

Dom z papieru”
Serial pobił rekord popularności pośród produkcji nieanglojęzycznych. Według danych, które podał Netflix sezon 3. był oglądany przez ponad 34 mln osób, a 70% z nich skończyło oglądać całość w ciągu tygodnia. Początkowo serial był zaplanowany w wersji mini jednak widzowie domagali się kontynuacji losów tajemniczego Profesora i jego ośmioosobowego gangu. Jeśli macie wątpliwości czy jest to produkcja warta obejrzenia - recenzje i liczby mówią same za siebie. Miliony widzów na całym świecie nie mogą się mylić!

„Szkoła dla elity”
Na pewno nie jest to typowy i nudny serial dla młodzieży, wręcz przeciwnie “…kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii” i wtedy rozpoczyna się wartka akcja serialu. W produkcji nie zabraknie wątków miłosnych, licznych romansów oraz konfliktów, a nawet morderstwa. Kto za tym wszystkim stoi? Czy nowi uczniowie zostaną obarczeni winą? Przekonajcie się sami! Dodatkowo w serialu zagrają aktorzy „Domu z papieru” - jeśli tęskniliście za Rio i Denver zobaczycie ich w zupełnie nowej odsłonie.

„Club de Cuervos”
Kiedy niespodziewanie umiera senior rodu Iglesiasów, jego spadkobiercy wdają się w zaciekłą walkę o władzę nad klubem piłkarskim nieboszczyka — Cuervos FC z Nuevo Toledo. Serial spodoba się wszystkim fanom piłki nożnej! To śmieszna, ale momentami dramatyczna opowieść o losach członków drużyny w dążeniu do władzy. Będzie wiele historii z boiska oraz rozgrywanych poza nim. Rodzinne dramaty, miłość, namiętność to powody, dla których również żeńska część widowni powinna obejrzeć ten serial.

A wy jaki serial polecacie? Piszcie do nas na Instagramie i Facebooku Poszkole.pl

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!