Taniec
Nicole Bogdanowicz w 11. edycji tanecznego show Telewizji POLSAT!

Aktorka znana m.in. z serialu „Przyjaciółki” spróbuje swoich sił na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy ma szansę wygrać z Julią Wieniawą? Przekonamy się już w marcu!

Produkcja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ogłasza kolejnych uczestników tanecznego show. Do grona gwiazd, które wystąpią w jedenastej edycji dołącza znana widzom Polsatu z serialu „Przyjaciółki” Nicole Bogdanowicz.

Swoją przygodę na szklanym ekranie rozpoczęła już w wieku trzynastu lat. Teraz jako dorosła dziewczyna interesuję się także pracą z drugiej strony kamery. Aktorka studiuje na kierunku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej, ponieważ ważne jest dla niej, aby mieć „plan B”, gdy kariera na ekranie nie będzie dawała jej satysfakcji. Pamięta również jak przez swoją urodę i charakterystyczne rysy nie mogła dostać wymarzonych ról. Dziś nie chce dopuścić, aby jej los był w rękach innych.

Nicole Bohdanowicz jest prawdziwą fighterką. Wyróżnia ją wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu. Udowodniła to, gdy musiała schudnąć do jednej z ról aż 10 kg i oczywiście zrobiła to!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)Sie 30, 2019 o 10:12 PDT

Czy upór i determinacja pomoże jej dojść do finału „Tańca z Gwiazdami”? Czy wygra ze swoją rówieśniczką Julią Wieniawą? A może równolatki bardzo się polubią? Odpowiedź wiosną 2020 roku na antenie Polsatu.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!