Filmy
Julia Wieniawa zagra w pierwszym polskim slasherze!

Pojawił się już drugi zwiastun „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. W horrorze obok Julii Wieniawy zagrają m.in. Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Olaf Lubaszenko, Wojciech Mecwaldowski. Komu uda się przetrwać?

To zupełnie nowe wcielenie młodej aktorki. Jak dotąd Julia Wieniawa nigdy nie grała w horrorze. Jak sobie poradzi na dużym ekranie? Zobaczcie drugi zwiastun produkcji.

Młodzież uzależniona od internetu? W dzisiejszych czasach to nie nowość. Właśnie wokół tego problemu budowana jest historia filmu: - Grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie - czytamy opis.

Zobaczcie również pierwszy zwiastun „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Muzykę do filmu komponuje Jimek, który w 2018 roku otrzymał Orła za muzykę do filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Premiera już w marcu.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!