Muzyka
„Spacer po linie” nowym singlem Zuzy Jabłońskiej!

Po świetnie przyjętych utworach „Powiedz mi to w twarz” z gościnnym udziałem Jana Rapowanie i Silesa oraz „Sami”, młoda dziewczyna zaprezentowała kolejny klip.

Wszystko biegnie coraz szybciej, obserwujemy profile swoich przyjaciół zamiast z nimi rozmawiać. Po drodze łatwo zgubić własne cele, marzenia i potrzeby. Kiedy pytasz kogoś „czy wszystko gra?” warto odnaleźć to, co kryje się za słowami „wszystko w porządku”. Nieważne, czy jest to osoba publiczna, czy Twój sąsiad, z którym codziennie rozmawiasz. Każdy z nas, czasami mówi „tak” myśląc „nie”.

Po świetnie przyjętych utworach „Powiedz mi to w twarz” z gościnnym udziałem Jana Rapowanie i Silesa oraz „Sami”, Zuza Jabłońska prezentuje nowy singiel „Spacer po linie”. Tekst autorstwa Patryka Kumora ponownie podejmuje temat komunikacji międzyludzkiej, tak istotnej i nieco zaniedbywanej w świecie zdominowanym przez media społecznościowe. O ile „Powiedz mi to w twarz” był manifestem przeciw hejtowi w sieci, o tyle „Spacerem po linie” finalistka pierwszej edycji „The Voice Kids” chce zwrócić uwagę na to, aby w relacjach międzyludzkich czytać między wierszami i nie dać się zwieść odpowiedzią „wszystko w porządku”.

Do singla nakręcono futurystyczny teledysk nawiązujący do stylistyki gry komputerowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!