Internet
Marta Rentel: Lubię rozweselać ludzi

Znana blogerka o tym, co stanowi dla niej główną inspirację do działania w sieci, dlaczego nie warto odpowiadać na hejt i jakie ma plany na 2019 roku.

- Początek wiosny to dobry moment na powrót na siłownię dla niektórych. Co byś poleciła na początek osobom, które chcą uzyskać doskonałą sylwetkę do lata?
- Ludzie, którzy zaczynają chodzić na siłownię nie mają doświadczenia ani pojęcia co mogą na niej robić, dlatego najczęściej kończy się to rowerkiem, innymi aerobami i zniechęceniem, dlatego jako instruktorka fitness niepraktykująca, aczkolwiek z certyfikatem, mogę polecić zajęcia grupowe. Aby poznać ćwiczenia i czuć lepszą motywację w grupie, a później stopniowo przejść na ćwiczenia siłowe, jeśli czujemy taką potrzebę, bo nie każdy musi robić, aczkolwiek ja jestem ogromną fanką. Dodatkowo, bardzo ważne w tym wszystkim jest prawidłowe odżywianie się, regularne posiłki, których 60% powinny stanowić świeże warzywa.

- Skąd czerpiesz inspiracje do nagrywania materiałów na TikTok?
- Staram się, aby moje materiały były komediowe, ponieważ lubię rozweselać ludzi, więc inspiracją najlepszą jest samo życie, które jak to się mówi jest komedio-dramatem. Wiele sytuacji wymyślam sama albo wymyśla je mój chłopak. Czasem nawet śmiejemy się, że jest dyrektorem artystycznym mojego profilu TikTok. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Rentel (@martirenti)Lut 24, 2019 o 8:11 PST

- Ostatnio dużo się mówi o hejcie. Jak Ty reagujesz na negatywne komentarze?
- Nie ma co reagować na negatywne komentarze, ponieważ często są pisane przez ludzi pełnych nienawiści i zazdrości i oni tylko czekają na odpowiedź. Najlepiej po prostu olewać ich, a nie podsycać jakąś do niczego nieprowadząca dyskusją. Według mnie nie istnieje coś takiego jak konstruktywny hejt. Słowa ranią bardziej niż ostrze i to prawda, trzeba być na to gotowym i nie można pozwolić sobie na to, by te negatywne emocje weszły nam na głowę. 

- Co ostatnio znalazło się na Twojej playliście?
- Oprócz klasycznych pozycji muzycznych, które motywują mnie na siłowni np. FOCHBY, lubię muzykę klubową, pop i oczywiście disco polo, ale ciii... to tajemnica. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Rentel (@martirenti)Lut 17, 2019 o 1:50 PST

- Jakie masz plany na 2019 rok dotyczące Twojego vloga lub Instagrama? Czego widzowie mogą się spodziewać?
- Nie chcę za dużo zdradzać, ale dużo będzie się działo, dużo podróży, dużo lifestyle’u, oraz pewien bardzo ważny dla mnie projekt, nad którym już pracuję kilka miesięcy. Niech widzowie wpadają, zaglądają i wyczekują, na pewno nikt się nie zawiedzie. 

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!