Muzyka
My3 o swoich ulubionych przebojach na lato

Czego w wakacje słuchają młode i utalentowane autorki takich hitów jak „Księżniczka”, „Szkolna symptia” i „Kosmos”? Sprawdźcie słoneczne propozycje wybrane przez Gefi, Julkę i Natkę specjalnie dla portalu POSZKOLE.PL!

Gefi
Mój przebój lata to zdecydowanie utwór „Melody”, który śpiewają Lost Frequencies i James Blunt. Opowiada o tym, jak muzyka potrafi unosić i dzięki niej przenosimy się w inny świat. Uwielbiam piosenki z takim przesłaniem oraz wokalistów, którzy ten utwór zaprezentowali. Kiedy ją słyszę, momentalnie przypominają mi się wakacje, te cudowne wyjazdy, plaża, morze, góry... I od razu z uśmiechem na twarzy mam ochotę tańczyć i śpiewać!

Julka
Dla mnie hitem lata jest zdecydowanie  najnowsza  piosenka Ariany Grande „God Is a Woman”. Singiel zapowiada najnowsza płytę Sweetener, która moim zdaniem będzie zawierała same letnie przeboje, które będziemy nucić przez wakacyjne miesiące i jeszcze dłużej. Ariana zachwyca harmonią, a piosenka od  razu wpada w ucho. Idealny utwór, aby zamknąć oczy i opalać się na plaży.

Natka
Moim hitem lata 2018 jest zdecydowanie piosenka Alvaro Solera „La Cintura”. Ma świetne, wakacyjne brzmienie. Dodatkowo jest o miłości, co dla mnie romantyczki jest ważne w piosenkach. „La Cintura” sprawia, że chce się tańczyć, a nic bardziej nie kojarzy mi się z wakacjami jak tańczenie z przyjaciółmi na plaży przy fajnych rytmicznych piosenkach.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!