Rozrywka
iHanio wybrała 5 ulubionych przebojów na lato

Czego w wakacje słucha Hanna Iluszczenko? Znamy odpowiedź na to pytanie! Specjalnie dla portalu POSZKOLE.PL, iHanio stworzyła playlistę idealną na słoneczne i gorące dni. Jakie brzmienie preferuje dziewczyna? Jacy artyści kojarzą jej się z odpoczynkiem i relaksem? Sprawdźcie sami!

Katy Perry „Teenage Dream”
Pamiętam jak dziś, kiedy pojawił się klip do piosenki „Teenage Dream”. Jechałam wtedy na wycieczkę szkolną i przez całą drogę razem z koleżankami słuchałyśmy i śpiewałyśmy tę piosenkę, udając, że gramy w teledysku :) Od tamtego czasu kojarzy mi się ona z piękną pogodą i świetną zabawą z przyjaciółmi!

Miley Cyrus „Girls Just Wanna Have Fun”
Kultowa piosenka Cindy Lauper wykonana przez Miley Cyrus! Ta energia i radość bijąca z głosu młodej wokalistki sprawia, że chce się śpiewać i tańczyć bo jak w tytule - girls just wanna have fun!

Margaret „Smak radości”
Bardzo radosny i poprawiający humor numer od Margaret - idealny podczas jazdy rowerem czy pikniku ze znajomymi nad rzeką! Przypomina o pierwszych miłościach, ciepłych wakacyjnych dniach i pozytywnych emocjach :)

Elena festa. Glance „Mamma Mia, he's Italiano”
Trochę egzotyki w piosence „Mamma Mia, he’s Italiano”! Utwór wpada w ucho, dobrze się do niego tańczy, super się go śpiewa i ogólnie poprawia humor. Zabawna historia pokazana w teledysku także robi swoje :) Dużo kolorów i emocji! Czyli tak jak powinny wyglądać wakacje.

Video „Idę na plażę”
Jak sam tytuł wskazuje... idę na plażę! Obowiązkowy utwór nad morzem :) Ciepły piach pod nogami, zimne napoje, jeszcze zimniejsza woda... i super muzyka! A kiedy akurat na tę plażę nie idę to i tak miło sobie go posłuchać i pomarzyć.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!