Rozrywka
Magda Bereda o swoich ulubionych filmach

Młoda wokalistka, która zdobyła popularność w sieci dzięki nagrywaniu coverów na YouTubie, w rozmowie z POSZKOLE.PL opowiedziała o ukochanych produkcjach na dużym ekranie. Sprawdźcie, które filmy poleca Magda Bereda!

Wybór utalentowanej muzycznie dziewczyny, którą subskrybuje na YouTubie ponad 432 tysiące użytkowników, był dość oryginalny. - Najbardziej uwielbiam filmy animowane. Może czasem są dziecinne, ale tej dziecięcej beztroski brakuje w dorosłym życiu - mówiła Magda. - Co więcej - w bajkach wszystko jest możliwe i magiczne, a ja nie lubię ograniczeń - dodała.

Pomimo swojego młodego wieku, Bereda nie boi się wyzwań. W czasie swojej kariery, z powodzeniem sięgnęła po numery Lukasa Grahama, Natalii Nykiel, Justina Biebera i Adama Stachowiaka. Pasja i zaangażowanie w muzykę i internet sprawiły, że Magda podjęła się nowego zadania. Dziewczyna stała się częścią ekipy dubbingowej do jednego z nadchodzących filmów animowanych. - Ostatnio nawet miałam okazję podłożyć głos w „Uprowadzonej księżniczce”. Piękny film. Opowiada o prawdziwej przyjaźni, która przeradza się w miłość, a do tego bardzo zabawny i do obejrzenia dla wszystkich - tych małych i dużych - polecała wokalistka. Film wejdzie do polskich kin 22 czerwca.

Jakie produkcje poza tym kręcą jeszcze dziewczynę? - Od niedawna też polubiłam filmy Marvela, które niosą ze sobą świetną historię - komentowała komiksowe interpretacje na dużym ekranie. - Każdy z nich sprawia, że choć na chwilę możemy przenieść się do świata superbohaterów - dodała. A czy Wy widzieliście już takie produkcje jak „Doktor Strange”, „Czarna Partnera” lub „Avengers: Wojna bez granic”? Która z nich jest Waszą ulubioną?

Magda przygotowała jeszcze jedną rekomendację dla grupy swoich fanów, Beredanators. - „Obdarowani” to film o niezwykle utalentowanej dziewczynce - tłumaczyła. - Razem z wujkiem muszą walczyć o jej normalne dzieciństwo. Cudowny film, który od chwili obejrzenia w kinie, stał się jednym z tych, którego chętnie zobaczyłoby się jeszcze raz - polecała dziewczyna. Mamy nadzieję, że sięgnięcie po którąś z rekomendacji Beredy i nie będziecie rozczarowani wyborem. Udanych seansów!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!