Filmy
Ida Cupas wybrała 3 ulubione filmy

Jakie propozycje z dużego ekranu poleca popularna blogerka i piosenkarka? Czy kocha klasyczne romanse czy może jest fanką kina akcji? Sprawdź tytuły, które specjalnie dla portalu POSZKOLE.PL rekomenduje Ida Cupas.

Diabeł ubiera się u Prady
Kocham ten film! Pewnie dlatego, że mówi on na modzie. Jednak kiedy go oglądałam, nie miałam pojęcia, że zostanę w przyszłości blogerką modową. Jednak czułam, że świat mody pokazany w tym filmie, podświadomie jest mi bliski. 

Człowiek z blizną
Po pierwsze, kocham Al Pacino z całego serca. Aktor z takim talentem, że nie da się tego opisać w dwóch słowach! Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam gangsterskie i mafijne klimaty. Może to jakaś moja ciemna strona mocy haha. Chyba lubię po prostu oglądać rzeczy niebezpieczne, w jakiś sposób mnie to kręci. Oczywiście tylko oglądając film, bo w rzeczywistości mogłoby się to pewnie źle skończyć (śmiech)!

Pamiętnik
Naprawdę bardzo rzadko się wzruszam, bądź płacze podczas oglądania filmu (chyba, że dzieje się jakaś krzywda zwierzakowi, to wtedy ryczę jak bobas!), a ten piękny dramat to po prostu wyciskacz łez. Co tu więcej mówić - uwielbiam go oglądać. Nie umiem opisać moich emocji słowami, które towarzyszą mi podczas oglądania tego filmu. Jest w nim po prostu jakaś magia nie do opisania... 

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!