Muzyka
Choroba nie przeszkadza jej w realizacji marzeń!

AniKa Dąbrowska wydaje nowy album „Afirmacja”. - To spełnienie moich wszystkich dziecięcych pragnień! - zdradza artystka.

Debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” – AniKi Dąbrowskiej – trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 26 czerwca. A wokalistka o swoim sukcesie mówi tak:

- Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez AniKa Dąbrowska (@anikadabrowskaofficial)Mar 11, 2020 o 9:00 PDT

Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą. Skąd tytuł „Afirmacja”? AniKa odpowiada:

– Zaczerpnięty właśnie z mojego życia, bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy.

To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. – Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie - bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje – wyjaśnia AniKa.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!