Gry
KitKat partnerem Ultraligi i polskiej transmisji LEC

Należąca do firmy Nestlé marka KitKat została oficjalnym partnerem Ultraligi - Mistrzostw Polski w League of Legends, a także polskiej transmisji League of Legends European Championship, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie.

Ultraliga to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games, wydawcę League of Legends. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu uzyskała również status Mistrzostw Polski, a w rywalizacji o tytuł pozostały już tylko cztery najlepsze zespoły: AGO ROGUE, K1ck Neosurf, devils.one oraz Illuminar Gaming. Stawką zmagań jest także awans do europejskich rozgrywek EU Masters, w których najlepsi Polacy zmierzą się o tytuł regionalnego mistrza kontynentu.

Ostatnie spotkania trzeciego sezonu Ultraligi to nie tylko wielkie emocje związane z wyłonieniem mistrza, ale również rozpoczęcie współpracy z marką KitKat. Wspólne działania oznaczają nowe segmenty transmisji, a także promocję hasła "Nawet prosi czasem potrzebują przerwy".

Współpraca obejmować będzie także, prowadzoną na antenie Polsat Games, polską transmisję najważniejszych rozgrywek w Europie - League of Legends European Championship. Wśród najlepszych znajdziemy także Polaków, w tym Marcina „Jankosa” Jankowskiego – aktualnego wicemistrza świata i mistrza Europy.

- Rozpoczęcie współpracy z tak ważnym partnerem pozwoli między innymi na wprowadzenie do naszych transmisji nowych segmentów, które uatrakcyjnią całe show - mówi Bartosz Pawlik, Dyrektor Sprzedaży i Strategii w firmie Frenzy - Nasze wspólne działania mają także przyczynić się do szerzenia akcji #zostanwdomu i Czyste Ręce 2020.

Przez panującą obecnie na świecie sytuację rola esportu jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Dzięki wspólnym działaniom i ciekawym treściom, także tym edukacyjnym, chcemy zachęcić do spędzania czasu w domach oraz zastosowania odpowiednich na tę wyjątkową sytuację zasad higieny.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ultraliga (@ultraliga)Mar 22, 2020 o 8:32 PDT

Mecze Ultraligi odbywają się we wtorki i środy o godzinie 17:00. Już 24 i 25 marca dojdzie do półfinałów, w których zmierzą się kolejno AGO ROGUE z K1ck Neosurf i devils.one z Illuminar Gaming. Tydzień później, czyli 31 marca i 1 kwietnia, odbędą się mały i wielki finał trzeciego sezonu - rozgrywki zostaną przeprowadzone online.

W LEC, którego transmisja prowadzona jest w piątki o godz. 18:00 i w soboty o godz. 17:00, trwają ostatnie tygodnie fazy zasadniczej, które wyłonią uczestników fazy pucharowej. Obie ligi śledzić można na antenie Polsat Games w telewizji, a także w internecie na platformach IPLA.TV, Twitch oraz YouTube.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!