Muzyka
5 koncertów na YouTubie, które warto sprawdzić

Jesteś fanem dobrej muzyki, ale i tak nudzisz się w domu podczas akcji #zostanwdomu? Oto lista pięciu występów, które możesz obejrzeć w czasie kwarantanny. Od rapu, przed pop, do elektroniki. Zapraszamy!

Taco Hemingway / Open'er Festival (2015)
Bez wątpienia Taco Hemingway jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. A jak radził sobie kilka lat temu? Cofnijmy się do koncertu na Openerze w 2015 roku. Artysta miał na koncie dwie epki i... kilka hitów! Zobaczcie, jak na żywo wypadają takie utwory jak "Trójkąt", "Awizo" czy "6 zer".

Taylor Swift / NPR Music Tiny Desk Concert (2019)
Jeśli oglądaliście film z trasy Reputation, to nagranie Was zaskoczy! NPR Music Tiny Desk Concert to zupełnie przeciwieństwo wielkich stadionów i wielotysięcznych tłumów. Oto Taylor Swift w minimalnej i akustycznej odsłonie. Performance wydarzył się z okazji premiery płyty Lover. Wokalistka wykonała takie numery jak "The Man" czy "Death by a Thousand Cuts". Miłego oglądania!

Rudimental / Sydney (2017)
Znacie ich z utworu "Waiting All Night", a jak prezentują się na żywo? Pora to sprawdzić! Koncert w Australii zrealizowany w 2017 roku wyprzedał się natychmiastowo. Jak bawiła się publiczność przy piosenkach "Spoons", "Baby" czy "Ready or Not"?

JoJo / REVOLT Sessions (2016)
Nastoletnia JoJo podbiła muzyczny świat singlem "Leave (Get Out)". Jej kariera stanęła jednak w miejscu z powodu niekorzystnego kontraktu z wytwórnią. Dopiero około 2015 roku, artystka odzyskała niezależność. Koncert z cyklu REVOLT Sessions promował płytę Mad Love. Nie zabrakło takich piosenek jak "Too Little Too Late", "FAB" czy "No Apologies".

David Guetta / Tomorrowland (2019)
Coś dla fanów gatunku dance! David Guetta i jego muzyczne szaleństwo na imprezie Tomorrowland. Jak producent odnajduje się na wielkiej scenie? Jakie przeboje zagrał? Czy pojawili się jacyś goście?

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!