Muzyka
Mateusz Golicki: To nie praca, to przyjemność!

Uczestnik „The Voice Kids” o debiutanckim singli „Twój”. Jak wyglądały przygotowania do premiery piosenki? Ile godzin spędziła ekipa na planie do teledysku? Jak utwór odbierają fani Mateusza Golickiego? Przeczytajcie wywiad z wokalistą!

- Mateusz, bierzesz udział w The Voice Camp, opowiedz o tej inicjatywie.
- „The Voice Camp” są to obozy, na których uczestnicy mogą przeżyć muzyczną przygodę razem z gwiazdami „The Voice Kids”, a także najlepszymi instruktorami w Polsce. Organizatorzy zapewniają również bardzo aktywny program: spotkania z idolami, warsztaty z trenerami gwiazd, ośrodek z basenem i wiele innych. Jest mi bardzo miło, że to mogę być  gościem specjalnym na campie, poznać lepiej moich fanów, jak i poprowadzić z nimi zajęcia z tańca.

- Jesteś świeżo po premierze debiutanckiego singla „Twój”. Jakie to uczucie? Jak oceniasz reakcję fanów?
- Przed premierą bardzo się stresowałem. Był to dla mnie naprawdę ważny moment, pierwszy w życiu, więc nie wiedziałem, czego mogę oczekiwać, czego się spodziewać. Przygotowania trwały dosyć długo, a ja przez ten czas pracowałem nad rozwijaniem swoich umiejętności, tak, abym miał pewność, że na wszystko jestem gotowy. Natomiast jeżeli chodzi o reakcje moich fanów to uważam, że jest ona pozytywna. Pod klipem na YouTube jest już prawie 400 tysięcy wyświetleń, a moje konto na Instagramie też powiększyło się o sporą liczbę osób. Jest to niesamowite uczucie patrzeć na tak wspaniały odbiór.

- Jak podobała Ci się praca nad teledyskiem? 
- Takiej „pracy” nie można nazwać pracą, ale przyjemnością. Atmosfera była niesamowita. Dzień był bardzo pracowity. Na planie spędziliśmy około 12 godzin, ale mimo to nie czułem się zmęczony. Był to też mój pierwszy klip, więc zdobyłem nowe doświadczenia. Do tego miałem okazję pracować z jedną z najlepszych ekip w Polsce. Z taką drużyną wszystko szło bardzo sprawnie. Jednak do tego dnia również musiałem się przygotować, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wymagałem od siebie dyscypliny i skupienia, żeby osiągnąć taki efekt o jakim myślałem. A razem z tancerzami przygotowywaliśmy się około miesiąca, by wszystko było dopracowane.

- Jakie brzmienie chciałbyś uzyskać w swoich kolejnych produkcjach? 
- Na ten moment chciałbym utrzymać mój wizerunek w podobnym stylu, czyli nowoczesny pop, muzyka młodzieżowa, energiczna, taneczna. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MATEUSZ GOLICKI (@mateusz.golicki)Lut 15, 2020 o 9:04 PST

- Jakie masz plany na najbliższe tygodnie i miesiące?
- Premiera singla to początek moich planów. Na razie jednak nie będę zdradzał nic więcej… CZEKAJCIE!

- I na koniec, powiedz jeszcze czego ostatnio słuchałeś.
- Ostatnio moim ulubionym kawałkiem jest najnowszy singiel Dua Lipa „Physcial”.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!