Rodzina
Dzień Babci i Dziadka. Podpowiadamy, jakie prezenty wybrać!

Jeżeli nie wiecie jeszcze, co kupić Waszym ukochanym dziadkom na ich święto 21 i 22 stycznia, oto kilka propozycji!

Zestaw herbaciany
Twoi dziadkowie zasługują na odrobinę relaksu zimową porą, a pomóc w tym może bogaty zestaw herbaciany. Sklepy oferują najróżniejsze smaki i zapachy w dość przystępnych cenach. Dowiedz się które z nich są ulubione dla Twoich bliskich lub poradź się pani w herbaciarni co jest bestsellerem w szerokiej ofercie. Zadbaj także o wysoką jakość składników. Taki prezent będzie nie tylko smaczny, ale i jedyny w swoim rodzaju. Skorzystaj z takich stron jak CrazyShop czy Czas na herbatę.

Gra „Jak to wtedy było”
Jedna z nielicznych gier dla całej rodziny, w której nie liczy się zwycięstwo. Chodzi o wspomnienia, doświadczenia i przygody, o których usłyszycie. Czy jesteś pewien, że znasz wszystkie opowieści babci i dziadka? „Jak to wtedy było” łączy pokolenia i w przyjemny sposób pomaga trenować pamięć.

Magnes personalizowany
Firma CrazyShop oferuje magnes personalizowany, gdzie mogą znaleźć się wybrane przez Ciebie cztery fotografie. - W ten sposób można stworzyć swoistą ramkę ze zdjęciami, która swoje miejsce może znaleźć chociażby na drzwiach lodówki. W ten sposób każdego dnia obdarowana osoba, będzie mogła spoglądać na wizerunki bliskich sercu osób - czytamy na stronie produktu.

Dzień w SPA
Twoi dziadkowie potrzebują odpoczynku? Zafunduj im dzień w SPA! Wiele takich ośrodków oferuje najróżniejsze zabiegi i masaże, dopasowane również do wieku. Często także takie oferty sprzedawano są w dogodnych pakietach w promocyjnych cenach. Taki relaks w basenie czy saunie, a co za tym idzie odskocznia od rzeczywistości i codziennych trosk, będzie niezapomniany dla Twoich najbliższych.

Fotopuzzle
Macie wspólną fotografię z dziadkami, ale uważasz, że pomysł oprawienia jej w ramkę jest zbyt banalny? Postaw na fotopuzzle! Na rynku sporo jest firm, które oferują już taki prezent. Dodatkowo można wybrać różne wielkości puzzli, warianty pudełek, kształty. W ten sposób podczas układania, dziadkowie przeżyją cudowne chwile raz jeszcze.

Drzewo rodzinne na płótnie
Stwórz drzewo genealogiczne, by poznać historię Twojej rodziny. Opcjonalnie możesz dodawać członków rodziny, ich imiona i nazwiska, daty urodzenia i ewentualnej śmierci. To bardzo osobisty prezent, który jeszcze bardziej podkreśli Wasze więzi rodzinne.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!