Muzyka
Viki Gabor przygotowuje świąteczny prezent!

Młoda wokalistka niespełna dwa tygodnie po wygranej Eurowizji Junior, przygotowuje dla swoich fanów świąteczny prezent! Po wydaniu singla „Superhero”, przyszedł czas na utwory świąteczne.

Piosenkarka nie zwalnia tempa. Dzień po ogłoszeniu wydania fizycznej wersji singla „Superhero”, zwyciężczyni Eurowizji Junior zaskakuje ponownie – w serwisach cyfrowych ukazały się trzy świąteczne utwory zaśpiewane przez Viki!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

[PL⤵️] As promised - time has come for surprise #2! 🤩 It's St. Nicholas’ Day and he brought you 3 Christmas songs I've covered! "Silent Night" in both Polish and English, as well as a fresh take on "What Christmas Means To Me"! 🎅 Link in bio! Let me know how you like it! . Tak jak obiecałam - pora na niespodziankę numer 2! ❤ Z okazji Mikołajek prezentuję Wam 3 świąteczne utwory w moim wykonaniu!🎅 Poza kolędą "Cicha noc" w wersji polskiej i angielskiej w serwisach cyfrowych ukazała się także odświeżona wersja świątecznego hitu "What Christmas Means To Me"! 🤩🤩🤩 Link do utworów moim bio! Dajcie znać jak Wam się podoba! . #christmas #viki #vikigabor #christmassongs #carols #koledy #swieta

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) Gru 6, 2019 o 5:42 PST

Piosenkarka przygotowała cover kolędy „Cicha noc”, jak również anglojęzycznoą wersję „Silent Night”. Utwory zostały wyprodukowane przez Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumóra. Trzecią propozycją jest radosna i energetyczna wersja hitu „What Christmas Means To Me”. Fantastyczny wokal Viki sprawi, że każdy z miejsca poczuje radość ze zbliżających się świąt.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!