Muzyka
Jeremi Sikorski o 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Gwiazda pojawi się jesienią w wyjątkowym show Telewizji POLSAT. Czym zaskoczy widzów? Czy sprosta wyzwaniu wcielając się w przeróżne postaci ze świata muzyki?

Jeremi Sikorski to jedno z najbardziej obiecujących nazwisk na polskiej scenie. Jako dziecko zdobywał doświadczenie występując w Teatrze Muzycznym Roma. W 2013 roku podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy. Do tej pory ma na swoim koncie trzy płyty: „Otwórz się na świat”, „Odetchnij” i „Soon”.

Młody wokalista przyznał, że oglądał wcześniejsze edycje show. - Do tej pory program kojarzył mi się z moimi znajomymi, którzy w nim tańczą, a dokładniej z ich zdjęciami i filmikami z backstage’u - tłumaczy w rozmowie z POLSAT.PL. Najbardziej w pamięci utkwił mu doskonały występ Natalii Szroeder, która wcieliła się w Whitney Houston z filmu „Bodyguard”.

Ekipa IPLA.TV pojawiła się na planie 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, by przyjrzeć się przygotowaniom gwiazd. - Mamy tutaj świetna ekipę. Czujemy się jak w domu - zapewniał Jeremi.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)Lip 24, 2019 o 5:11 PDT

Wielogodzinne przygotowania i charakteryzacja to wielkie wyzwanie dla uczestników. - Jestem zakochany w Agnieszce i Krisie - mówił Jeremi o niezawodnych trenerach, którzy dbają o wokale i choreografie artystów. - Nauczyłem się już bardzo dużo - dodał muzyk. A to dopiero początek zmagań… Będzie się działo!

Oglądaj w IPLA.TV: Jeremi Sikorski na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W jakich rolach zobaczymy chłopaka? Jak na jego metamorfozy zareagują jurorzy i publiczność?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 7 września w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!