Uroda
Quiz makijażowy:  Marta Kiszka

Blogerka z Krakowa o tym, co znajduje się w jej kosmetyczce. Szminka czy błyszczyk? Cienie matowe czy błyszczące?

Kosmetyki drogie czy tanie?
Używam najtańszych kosmetyków drogeryjnych oraz jednocześnie produktów z najwyższej półki. Lubię je testować i porównywać. Znam świetne produkty za grosze, ale i perełki, na które trzeba trochę odkładać. Nie zamykam się w żadnej kategorii!

Szminka czy błyszczyk?
Zdecydowanie szminka! Mam ich całą masę i nigdy nie potrafię przejść obojętnie koło nowego koloru. Ostatnio w mojej kolekcji pojawił się słynny błyszczyk od Fenty i to dzięki niemu zaczynam powoli przygodę z błyszczykami, ale nie ukrywajmy - chyba nigdy nie dorówna to mojej miłości do szminek!

Rzęsy naturalne czy sztuczne?
Naturalne. Miałam krótkie przygody z rzęsami 1:1 oraz tymi na pasku, ale bez dwóch zdań stawiam na dobrze wytuszowane naturalne rzęsy!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Kiszka (@kiszma)Sty 8, 2019 o 12:44 PST

Cienie matowe czy błyszczące? 
Bezapelacyjnie błyszczące! Nie wyobrażam sobie moich powiek bez błysku. W każdej paletce najszybciej zużywam wszelkie folie i brokaty. Często nakładam tylko płynny błyszczący cień na powiekę i wychodzę z domu. W takim wydaniu czuję się fantastycznie!

Wolisz malować siebie czy kogoś?
Siebie. Bardzo lubię malować swoje przyjaciółki i rodzinę, ale nie będę ukrywać - jestem perfekcjonistką i bardzo stresuję się, że coś mi nie wyjdzie lub efekt końcowy nie będzie zadowalający. Gdy maluję siebie, nie przejmuje się niczym i po prostu się bawię!

Kosmetyk do twarzy, z którym się nie rozstajesz to…
Zdecydowanie korektor. Od zawsze mam problem z cieniami pod oczami i opuchlizną, więc nie wyobrażam sobie życia bez korektora. Na co dzień rzadko używam podkładu, a po prostu konturuję twarz korektorem. Zdecydowanie mój faworyt!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!