Filmy
Zobacz kulisy filmu „Serce nie sługa”

Produkcja inspirowana prawdziwą miłością pojawiła się w kinach od 5 października. W rolach głównych Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc i Magdalena Różczka.

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.

Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

- Dostałam propozycję roli, a po przeczytaniu scenariusza stwierdziłam, że nie dam rady – wspominała Magdalena Różczka w rozmowie z IPLA.TV, która odbyła się na uroczystej premierze filmu w warszawskich Złotych Tarasach. - Za namową reżysera postanowiłam zmierzyć się z tym - dodała aktorka. - Gram Mariettę, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki - ujawniła. Jakie losy spotkają obie panie?

Oglądaj w IPLA.TV: Kulisy premiery filmu „Serce nie sługa” - Magdalena Różczka

- Widzowie powinni pójść i zobaczyć, co jest zaskakujące w tym filmie - mówił z kolei reżyser produkcji Filip Zylber. - W topowej obsadzie pomagała mi Nina Terentiew, z którą ją konsultowałem - dodał.

Oglądaj w IPLA.TV: Kulisy premiery filmu „Serce nie sługa” - Filip Zylber

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!