Muzyka
Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018: Lanberry

Wokalistka pojawi się w ten weekend w Kielcach na specjalnej imprezie. Który numer ze swojej dyskografii zagra? W rozmowie z POSZKOLE.PL, Lanberry opowiedziała nie tylko o przygotowaniach do konkursu na Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018, ale także swoich planach na jesień.

- Piosenka „Nieznajomy” powalczy w konkursie na festiwalu Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Czy spodziewałaś się, że singiel osiągnie taki sukces? Na YouTubie ma już ponad milion wyświetleń.
- Kiedy wypuszczam nowe piosenki, staram się nie mieć żadnych oczekiwań. Nie nastawiam się absolutnie na nic i z lekką ekscytacją przyglądam się temu co dzieje się po premierze. Jestem zawsze wdzięczna za każde wyświetlenie i komentarz. 

- Czy masz jakąś receptę na napisanie wakacyjnego przeboju? Jeździsz też na wiele campów związanych z songwritingiem i produkcją, czy tam właśnie uczą szybkich, prostych patentów na hity? 
- Nie ma niestety patentu na hity. Myślę, że o tym czy coś stanie się przebojem decyduje szereg czynników. Ja mogę jedynie powiedzieć, że mam w sobie duże pokłady miłości i entuzjazmu w stosunku do muzyki i pracy którą wykonuję w studiu i mam nadzieję, że to słychać. Rzeczywiście uczestniczę ostatnio w tzw. campach gdzie czasami nawet w pokoju hotelowym siedzimy przez kilka dni w grupach i tworzymy piosenki. Dla mnie osobiście takie wydarzenia niesamowita okazja do nauki, to skarbnica wiedzy. Mogę się wiele nauczyć od kompozytorów i songwriterów z całego świata.

- Co przygotowujesz na niedzielę? 
- Zaśpiewam piosenkę „Nieznajomy” w specjalnej koncertowej aranżacji. Mam nadzieję, że przypadnie publiczności do gustu. 

- Czy jest artysta, na którego występ czekasz w Kielcach?
- Fajnie będzie się zobaczyć ze znajomymi artystami z Polski, a do tego jestem ciekawa występu Betty Lemme, która jest zjawiskowa. 

- Jakie są Twoje plany po wakacjach? 
- Czeka mnie intensywna jesień i zima - mam nadzieję, że koncertowo ale przede wszystkim promocyjnie, ponieważ na rynku pojawi się moja druga płyta.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!