Gwiazdy
Julia Wieniawa gościem w „Demakijażu” Krzysztofa Ibisza

Ma dopiero 19 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów. Żyje intensywnie, ale mądrze. Jedno życie to dla niej za mało, dlatego już w wieku 6 lat zdecydowała, że w przyszłości chce zostać aktorką.

W programie Julia opowiedziała m.in. o fałszywych przyjaźniach w showbiznesie: - Kiedy zaczęłam grać w Rodzince.pl, byłam jeszcze w gimnazjum, miałam 14 lat, to nagle wiele osób się ode mnie odwróciło i zaczęło być zawistnym, po prostu z takiej pewnej zazdrości, tak patrzyli na mnie trochę krzywo, ale miałam też parę osób, które za to na odwrót - nagle zaczęły być strasznie dla mnie miłe i strasznie chciały się ze mną zaprzyjaźnić, także już poczułam wtedy taką pewną fałszywość i od tamtej pory zaczęłam bardziej selekcjonować ludzi, z którymi się przyjaźnię i być mniej ufna, co może i jest dobre, ale też szkoda, ze tak wcześnie mnie to spotkało - mówiła.

Jak aktorka reaguje na komentarze na swój temat? - Kiedy teoretycznie mówię sobie: „a olewam te komentarze” to jest nieprawda, jestem tylko człowiekiem, to mnie bardzo rusza zawsze. Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią.

Czy Julię spotykają jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z popularnością? - Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam - skomentowała gwiazda. - Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu. Po pierwsze nie wiem, kto to jest, po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore! Ja wpadłam w pewną paranoję, Antek mi mówił, że on to przeszedł parę lat temu - miał schizę, że się oglądał, czy ktoś za nim nie idzie. Muszę się tego wyzbyć - dodała.

Premierowe odcinki programu „Demakijaż” w niedziele o 15:00 w Polsat Café.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!