Rozrywka
A w Games with Gold i PS Plus na czerwiec…

Microsoft oraz Sony właśnie zdradzili, jakich gier możemy spodziewać się w tym miesiącu w ramach ich abonamentów dla konsol Xbox oraz PlayStation.

Pierwszy swoją ofertę zaprezentował Microsoft, ale niestety tym razem nie mamy co liczyć na wielkie hity. I tak, posiadacze Xboxów One mogą pobrać przeciętne Assassin's Creed Chronicles: Russia (1-30 czerwca) oraz SMITE: Gold Bundle (16 czerwca-15 lipca), a na konsoli Xbox 360 (a także Xbox One za sprawą wstecznej kompatybilności) zagramy w Sonic & All Stars Racing Transformed (1-15 czerwca) i LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (16-30 czerwca).

A jak wygląda odpowiedź Sony? Na szczęście trochę lepiej i na konsolach japońskiego giganta od 5 czerwca będzie można pobrać kilka ciekawych propozycji. Posiadacze PlayStation 4 mogą skusić się na niezłe XCOM 2 i Trials Fusion, na konsoli PlayStation 3 będzie można pograć w Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier oraz Zombie Driver HD Complete Edition, a nieliczni już fani handhelda PS Vita mogą skusić się na Squares oraz Atomic Ninjas.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!