Gwiazdy
Zostań w domu z POSZKOLE.PL: Olivka Bosowska

Aktorka dołączyła do grona naszych zaprzyjaźnionych gwiazd, które zachęcają do tego, by pozostać w domu. Co robi Olivka Bosowska w czasie kwarantanny? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Film, który polecasz obejrzeć...
Zdecydowanie „Call Me By Your name”, który ostatnio mnie zachwycił. Chwytająca za serce historia, piękne ujęcia, w pięknych miejscach, super zdolny Timothée Chalamet, no i ta piękna muzyka! Na chwilę można zapomnieć o obecnej sytuacji i przenieść się w tamtą rzeczywistość.

Serial, który jest wart uwagi...
„Kod Genetyczny”! To serial, w którym gram jedną z ról (śmiech). Jeśli lubicie dobre seriale z nieoczywistą historią i dobrą zagadką to zapraszam! A z zagranicznych seriali polecam „Euforię”! No dawno nic tak nie wbiło mnie w fotel. Doskonały i wybitny pod każdym względem. Uwielbiam go i przykro mi, że już obejrzałam cały (śmiech).

Książka po którą warto sięgnąć...
Ja osobiście najczęściej sięgam po książki psychologiczne/motywacyjne. Właśnie skończyłam książkę Oprah Winfrey „To co wiem na pewno”. Po przeczytaniu o wiele bardziej zaczynasz doceniać swoje życie i masz o wiele więcej motywacji by dążyć to tego co chcesz osiągnąć. Jeśli chodzi o ciekawe historie to polecam Laila Shukri „Jestem żoną szejka”. Napisana przez Polkę (ukrywającą się pod pseudonimem), która poślubiła jednego z najbogatszych arabskich szejków i opowiada o tym jak zmieniło się jej życie i ile musiała poświęcić. Przybliża także tajniki tamtej kultury.

Płyta, którą radzisz sprawdzić...
Hmmm, w nawiązaniu do filmu soundtrack z „Call Me By Your Name”. Świetna muzyka!

Ulubiona aktywność z rodziną w tym czasie...
Nic oryginalnego, oglądanie filmów czy seriali.

Zdjęcie: tvn.pl

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!