Filmy
Wielkanoc w Polsacie. Dzień Disneya już 13 kwietnia

To będzie doskonała rozrywka dla całej rodziny. Co czeka widzów Telewizji POLSAT w Wielkanocny Poniedziałek? Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu stacja prezentować będzie animowane i aktorskie przeboje kinowe słynnej wytwórni.

Wyjątkowy dzień rozpocznie się od zaproszenia naszych najmłodszych widzów na spotkanie z najsłynniejszą filmową wróżką. Premierowo na antenie animowana baśń „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (godz. 7:30).

Następnie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu „Zaplątani” (godz. 9:15). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja „I żyli długo i zaplątani” (godz. 11:30).

Chwilę później animacja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Trzecia część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy, czyli „Auta 3” (godz. 11:40).

Popołudnie w tym baśniowym dniu będzie prawdziwą filmową ucztą. Upłynie pod znakiem niezwykłych przygód w gwiazdorskiej obsadzie. Najpierw adaptacja powieści „Alicja w Krainie Czarów” (godz. 13:50) w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina - Tima Burtona, a po niej „Alicja po drugiej stronie lustra” (godz. 16:15).

Co potem? Wyczekiwanie na wieczorny hit umili krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - „Toy Story: Horror” (godz. 19:40).

Niezwykły Dzień Disneya w Polsacie zakończy kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara. „Iniemamocni 2” (godz. 20:00), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami. U Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany!

Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń, tak jak w 2019 roku. Wówczas w Wielkanoc Polsat był najchętniej oglądaną stacją, a propozycje repertuarowe zdeklasowały konkurencję. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem numer jeden.

Już teraz dzień 13 kwietnia zaplanuj z Polsatem. Świątecznie zapraszamy!

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!