Rozrywka
Premiera Cirque du Soleil CRYSTAL już 23 stycznia w Krakowie!

Pierwszy akrobatyczny show na lodzie już wkrótce w Polsce! Poznaj szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia.

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

Międzynarodowa obsada spektaklu obejmuje 100 artystów z ponad 25 różnych państw. Ekipa CRYSTAL przybyła do Krakowa z 21 ciężarówkami zawierającymi scenografię, rekwizyty, kostiumy i wyposażenie techniczne niezbędne do wprowadzenia tej imponującej produkcji na polską scenę.

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego ją środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!