Filmy
Trzy filmy na Netflix, których nie możesz przegapić!

Streamingowy gigant prezentuje coraz lepsze produkcje filmowe. „Irlandczyk” w reżyserii Martina Scorsese, „Historia małżeńska”, czy kultowy „Pulp Fiction” Quentina Tarantino to tytuły, które powinien obejrzeć każdy chociaż raz. Teraz dostępne na Netflix!

„Irlandczyk”

Wyczekiwany film „Irlandczyk” Martina Scorsese można już oglądać na platformie Netflix! To epicka trzyipółgodzinna historia gangstersko-kryminalna, która toczy się na przestrzeni sześciu dekad. Główne role odgrywają Robert De Niro, Joe Pesci i Al Pacino. Tutaj znajdziecie krótki zwiastun, które oddaje charakter i klimat filmu.

„Historia małżeńska

W „Historii małżeńskiej" Scarlett Johansson i Adam Driver wciągają widza w przejmujący konflikt, którego nie wygra nikt… To historia o miłości i rozstaniu. Gdzieś po środku jest dziecko, które nic nie rozumie ale czuje, że dzieje się coś złego. Kiedy oglądanie filmu zastanawia to znak, że kino spełniło swe zadanie. Kiedy myślenie o historii trwa jeszcze kilka dni później - tym bardziej.

„Pulp Fiction”

Choć w Hollywood produkuje się tysiące filmów, zaledwie raz na parę lat trafi się taki, który zyska status kultowego. 14 października 1994 roku premierę miał „Pulp Fiction" Quentina Tarantino. Film absolutnie genialny pod wieloma względami. Oryginalne pomysły reżysera w zestawieniu z nowatorskim przedstawieniem scen i świetną grą aktorską stworzyły produkt, bez którego nie obędzie się żaden ranking najlepszych obrazów wszech czasów. Za sukcesem przemawiają zresztą jego wyniki. Film nakręcony za 8 mln dol., co nawet 25 lat temu nie było dużym budżetem, zarobił grubo ponad 200 mln dol.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!