Muzyka
Dzień Dziecka z Fundacją Polsat. Koncert z Lubartowa na antenie Telewizji Polsat

Już w niedzielę 2 czerwca od godziny 16:40 widzowie ze swoimi pociechami będą mogli bawić się do największych przebojów oraz hitów również z repertuaru dziecięcego, podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka, prosto z malowniczego Lubartowa. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Organizatorami koncertu są Telewizja Polsat oraz Powiat Lubartowski.

Na scenie w Lubartowie wystąpią: Sławomir, Roksana Węgiel, Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska i 4Dreamers. Artyści podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale również hity z repertuaru dziecięcego i filmowego, przy których uwielbiają bawić się całe rodziny. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)Maj 10, 2019 o 11:02 PDT

Miejsce organizacji koncertu nie jest przypadkowe, ponieważ 13 maja w szpitalu w Lubartowie rozpoczął się remont Oddziału Położniczo-Noworodkowego, na który Fundacja Polsat, przy wsparciu marki Pampers przeznaczyła milion złotych. To miejsce, które Fundacja Polsat wspiera już od 2003 roku. W tym czasie przekazała jednostce sprzęt medyczny o łącznej wartości prawie 400 tysięcy złotych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)Maj 18, 2019 o 8:37 PDT

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski. Od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 34 601 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 215 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 233 349 358,35 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT na oficjalnej stronie.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!