Muzyka
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Na imprezie pojawią się m.in. Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Lanberry i Agnieszka Adamczewska.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to wyjątkowe wydarzenie, gdzie największe gwiazdy sceny muzyki rozrywkowej i kabaretowej celebrują swoją twórczość. Koncerty w Operze Leśnej odbędą się w dniach 24-26 maja. Imprezę poprowadzą znani i lubiani prezenterzy z Telewizji Polsat, w tym m.in. Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor. W roli gospodarzy zadebiutują także Michał Szpak, Ola Kot i Julia Wieniawa.

O szczegółach (rozpiska koncertów, zakup biletów) Polsat SuperHit Festiwal 2019 można poczytać na tej stronie.

Na oficjalnej konferencji wydarzenia, która odbyła się 8 maja, pojawiły się największe gwiazdy, które zobaczymy również niedługo w Sopocie. Jak wyglądają ich przygotowania do występów? - Nastroje są dość bojowe, bo jadę tam z całym moim zespołem. Mam bardzo młodą ekipę, więc to jeden z naszych pierwszych festiwali - ujawnił Michał Szczygieł, autor przeboju „Nic tu po mnie”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Szczygieł (@m_szczygle)Maj 11, 2019 o 9:38 PDT

Na scenie, pomimo małej kontuzji nogi, pojawi się także Marta Gałuszewska, która świętować będzie sukces singla „Nie mów mi nie”. Piosenka otrzymała tytuł złotej płyty. - Pracuję nad układem scenicznym. Mam na sobie ortezę, która nie zniknie do Sopotu. Śmieję się, że oddaję chłopakom z zespołu całą choreografię i będą musieli sobie radzić - żartowała artystka rozmowie z IPLA.TV.

Jej koleżanka z wytwórni Universal Music Polska, czyli Lanberry, tym razem wystąpi nad morzem w duecie z grupą Feel. Wspólnie wykonają utwór „Gotowi na wszystko”, znany z filmu o tym samym tytule. Czy piosenka zostanie zaśpiewana w standardowej aranżacji czy autorzy hitu sprawią, że fani będą pozytywnie zdziwieni? - Pracujemy nad tym. Dopinamy wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że zaskoczymy czymś fajnym - stwierdziła tajemniczo gwiazda.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)Maj 10, 2019 o 4:03 PDT

Agnieszka Adamczewska ma na swoim koncie zaledwie jeden singiel, ale już zdążyła nim podbić listy przebojów. „Na wszystko przyjdzie czas” zasłużenie znalazł się w gronie najlepszych. - Przyznam szczerze, że to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się tego - powiedziała wschodząca gwiazda.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agnieszka Adamczewska (@agaadamczewska)Maj 9, 2019 o 1:54 PDT

Na scenie w Sopocie 24 i 25 maja usłyszymy także m.in. Mroza, Agnieszką Chylińską, Marylę Rodowicz, Varius Manx, B.R.O., Margaret, Sarsę, Tulię i Kamila Bednarka. Na które show czekacie najbardziej?

Rozmowy na IPLA.TV:
Michał Szczygieł
Marta Gałuszewska
Agnieszka Adamczewska
Lanberry
Gromee
Maryla Rodowicz

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!