Internet
Gimper w finale programu „Taniec z Gwiazdami”

Popularny YouTube weźmie udział w decydującym starciu o Kryształową Kulę! Rywalami Tomka i Natali Głębockiej będą Jan Kliment i Joanna Mazur.

Tego nie spodziewał się nikt! Gimper pokonał Macademian Girl w półfinale show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! YouTuber, wraz z pomocą swojej partnerki Natalii Głębockiej, stanie w ostatnim odcinku programu w walce o Kryształową Kulę.

Na kanale znanego YouTubera pojawił się już filmik, w którym komentuje on zaistniałą sytuację. Co obiecuje w zamian za głosy swoich fanów? Jak komentuje memy dotyczące jury i jego tańca?

Informacja o udziale Gimpera w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami” pojawiła się w styczniu 2019 roku. - Zawsze chciałem nauczyć się tańczyć i będzie to dla mnie doskonała okazja, by to marzenie zrealizować – mówił wtedy gospodarz „Lekko nie będzie”.

Gimper rywalizował m.in. z Dominiką Tajner-Wiśniewską, Justyną Żyłą, Mariuszem Węgłowskim i Jakubem Kucnerem. Finał „Dancing with the Stars” już 17 maja o godzinie 20:05 w Telewizji POLSAT.

Obejrzyj materiały zakulisowe z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!