Internet
Czarek z kanału Abstrachuje nie do poznania

YouTuber pojawił się na okładce jednego z magazynów, gdzie w ogóle nie przypomina siebie. Co zrobili graficy „My Company”? Jak na taką przemianą zareagowała dziewczyna Czarka?

Trio z kanału Abstrachuje pojawiło się na okładce gazety „My Company”. Internauci szybko zauważyli jednak, że grafików poniosła fantazja, a Czarek został ofiarą nadmiernego retuszu. - Ostatni raz daję swoją twarz na okładkę - napisał żartobliwie vloger. W środku magazynu znajdziecie obszerny wywiad z chłopakami, dotyczący zarabiania milionów w sieci. Oprócz tego, w numerze także m.in. ranking 50 najbardziej popularnych YouTuberów.

Głos w tej sprawie zabrała także dziewczyna Czarka. Blogerka modowa Maffashion skomentowała zdjęcie: - Teraz ja to napisze. Grafik zaszalał 😅😅😅😅😅 Kocham ten retusz „gazetowy” profesjonalistów!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_)Maj 10, 2019 o 10:09 PDT

Abstrachuje znani są z poczucia humoru i dystansu do samych siebie, stąd też łagodne reakcje na zaistniała sytuację. Brawo za taką postawę!

Kanał Czarka, Rafała i Roberta istnieje od 2012 roku. Zasłynęli takimi filmikami jak „Świat bez internetu”, „Co mówią: na siłowni”, „Cała prawda o babciach”, „50 twarzy Greya parodia”, „Co robimy, żeby się nie uczyć”.

Trio prowadzi także inne kanały, np. „Beksy”, „Nieprzygotowani” czy „Dla pieniędzy”.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!