Muzyka
Paula Biskup z tanecznym przebojem na lato!

Utalentowana, młoda wokalistka z Turku, debiutująca w zeszłym roku z utworem „Wyliczanka”, zaprezentowała kolejny singiel „To co tańczy w nas”.

To nowoczesna, wakacyjna kompozycja, która wprowadzi Was w wyśmienity nastrój. Chwytliwe słowa refrenu „bo to miłość i marzenia tańczą w nas, to w ogóle się nie zmienia, bo wciąż tańczy świat” to zaproszenie do realizacji swoich pasji.

Paula Biskup stara się czynić dobro dzięki swojemu talentowi. W swoim rodzinnym mieście zorganizowała koncert charytatywny. Wraz ze swoimi artystycznymi przyjaciółmi, wokalistka zagrała na rzecz lokalnego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Podczas imprezy udało się zebrać prawie trzy tysiące złotych oraz liczne podarunki dla zwierzaków.

Paula szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z licznych występów na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od lat zajmuje tam najwyższe miejsca i zdobywa wyróżnienia. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Nad wierną rzeką to jedna z wielu pozycji na liście festiwalowych sukcesów młodej artystki. Radosnym wykonaniem piosenki „Ręce w górę” z filmu „Trolle” wokalistka zachwyciła internautów. W serwisie YouTube jej nagranie odtworzono już 2,5 miliona razy.

Dzięki tym osiągnięciom debiut Pauli Biskup wspiera dziś jedna z największych wytwórni muzycznych, a nad kolejnymi piosenkami wokalistka pracuje wspólnie z czołówką polskich producentów muzycznych. Czy taneczny hit „To co tańczy w nas” młodej wokalistki podbije wakacyjne listy przebojów i będzie królować na każdej kolonijnej dyskotece? Z pewnością nastraja optymistycznie i mocno wpada w ucho.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!