Gry
„Rock w grach” od 22 kwietnia na antenie Polsat Games!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Youtuberów w Polsce rusza w Polsat Games z własnym programem „Rock w grach”. Premierowy odcinek zobaczymy w Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia o godzinie 21:00.

„Rock w grach” to nowa wieczorna propozycja w ofercie stacji. W programie Remigiusz „Rock” Maciaszek będzie specjalnie dla widzów Polsat Games będzie ogrywał najnowsze gry z kategorii „AAA”. Terminem tym określa się gry z największymi budżetami produkcyjnymi, od których oczekuje się najwyższej jakości i świetnych wyników sprzedaży. W pierwszych odcinkach zobaczymy m.in.:

  • Sekiro: Shadows Die Twice - przygodowa gra akcji, w której gracze przenoszą się do alternatywnej rzeczywistości w piętnastowiecznej Japonii i wcielają się w rolę tytułowego „Sekiro” czyli „jednorękiego wilka”, którego zadaniem jest uratowanie swojego pana.
  • Devil May Cry 5 - piąta już odsłona przygód pół człowieka, pół demona Dantego, nastawiona na widowiskowe sekwencje walki.
  • Tom Clancy’s The Division 2 - kontynuacja popularnej gry akcji nastawiona na zabawę w systemie multiplayer, sygnowana nazwiskiem słynnego amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych m.in. zekranizowanego „Polowania na Czerwony Październik”.
  • Borderlands Game of The Year Edtion - odnowiona i rozbudowana edycja pierwszej części gry z pogranicza strzelanek (FPS) oraz gier fabularnych (RPG), w której gracze trafiają na niegościnną planetę Pandora w poszukiwaniu mitycznej krypty gdzie czekają wielkie skarby.

Odcinki „Rock w grach” po emisji na antenie Polsat Games będą również dostępne do obejrzenia w telewizji internetowej IPLA.TV oraz w serwisie YouTube. Powtórki programu w Polsat Games, w każdy czwartek o 22:30 i soboty o 20:00.

Poszkole.pl na Facebooku! Dołącz teraz i bądź z nami na bieżąco!